Wieliczka-Sóbanya. Turista utvonal. Banyaszati utvonal

Wieliczka-Sóbanya. Turista utvonal. Banyaszati utvonal - Paweł Zechenter | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paweł Zechenter
WYMIAR
4,42 MB
NAZWA PLIKU
Wieliczka-Sóbanya. Turista utvonal. Banyaszati utvonal.pdf
ISBN
2851064849891

OPIS

„Są na świecie miejsca niepowtarzalne, które poruszają wyobraźnię, inspirują, zdumiewają. Wizyta w Kopalni to równocześnie wyprawa do wnętrza Ziemi J. Verne i podziwianie Morii J.R.R. Tolkiena. Wedle życzenia pobyt w Kopalni może być wizytą w podziemnym mieście wyposażonym w sklepy, restaurację, plac zabaw, wi-fi lub ekscytującą przygodą, podczas której śmiałkowie wcielają się w górników i poznają solny świat przy świetle górniczej lampy.”Fragment wstępu autorstwa Kajetana d’ObrynPrezesa Zarządu Kopalni Soli „Wieliczka” SAEdycja z tekstem w języku węgierskim.

Ocena ogólna. 1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars. Kopalnia Soli Wieliczka.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Książki Lit. obcojęzyczna Wieliczkai sóbanya / Paweł Zechenter, Dr Lex, 35,02 zł, okładka miękka, Jelenleg a Sobanya kilenc szinttel, 245 km folyosoval és 2391 kamraval rendelkezik.

POWIĄZANE KSIĄŻKI