Polskie księżniczki

Polskie księżniczki - Anna Jurczyńska | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Jurczyńska
WYMIAR
3,8 MB
NAZWA PLIKU
Polskie księżniczki.pdf
ISBN
9844077523522

OPIS

Czy historia rzeczywiście jest nudna? I czy wszystkie księżniczki są kruche i delikatne? Jeżeli tak myślisz, jesteś w błędzie! Przeczytaj ten niesamowity przewodnik po polskich księżniczkach, królewnach i królowych, a dowiesz się: o czym rozmyślała Dobrawa, w kim się kochała Świętosława, dlaczego Jadwiga chwyciła za siekierę, do kogo podobna była Bona, kto wprowadził w Polsce modę na dekolty... i wielu innych ciekawostek o szlachetnie urodzonych damach Polski. Księżniczki z bajek są piękne i urocze, ale prawdziwe polskie księżniczki to dopiero bohaterki!Książka napisana w przystępny sposób, okraszona humorem oraz pięknymi ilustracjami, które zachęcą do lektury niejedną współczesną księżniczkę.

17-02-2021 , e-Fohow . czytaj całość » ... Polskie księżniczki | | KSIĄŻKI \ Dla dzieci i młodzieży \ Dla młodzieży | Hurtownia książek, artykułów papierniczych i zabawek [email protected] 42 231-39-01 Polskie księżniczki Wimbledonu Bartosz Gębicz.

Pewnego dnia do królestwa przyjeżdża ulubiona piosenka księżniczki - Keira. Dziewczynki odkrywają, że mają ze sobą dużo wspólnego ... 📚 Poznaj "Polskie księżniczki" autorstwa Anna Jurczyńska.

POWIĄZANE KSIĄŻKI