Zdrowie na twoim stole Część 2 Choroby żołądka i jelit

Zdrowie na twoim stole Część 2 Choroby żołądka i jelit - Swietłana Iljina | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Swietłana Iljina
WYMIAR
10,58 MB
NAZWA PLIKU
Zdrowie na twoim stole Część 2 Choroby żołądka i jelit.pdf
ISBN
5426240050324

OPIS

Co jeść, jak, kiedy i ile, aby przywrócić i zachować zdrowie? Odpowiedzi na te pytania udziela doktor nauk medycznych, jedna z najbardziej znanych specjalistów dietologii leczniczej – Swietłana Iwanowna Iljina.W serii książeczek Zdrowie na twoim stole znajdziesz zbiór diet, wskazówek i rekomendacji żywieniowych. Wybierz dla siebie te, które uznasz za najlepsze, i stosuj konsekwentnie, aby uzyskać pożądany efekt leczniczy.

Najpowszechniejsze są zapalenia wywołane przez Helicobacter pylori oraz choroba wrzodowa. Zdrowie na twoim stole Część 2 Choroby żołądka i jelit - Co jeść, jak, kiedy i ile, aby przywrócić i zachować zdrowie? Odpowiedzi na te pytania udziela doktor nauk medycznych, jedna z najbardziej znanych specjalistów dietologii leczniczej - Swietłana Iwanowna Iljina. W serii książeczek Zdrowie na twoim...

Autor: Swietłana Iljina Wydawnictwo: KOS. Twój koszyk jest pusty. ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI