Z całego serca

Z całego serca - R.S. Grey | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
R.S. Grey
WYMIAR
10,69 MB
NAZWA PLIKU
Z całego serca.pdf
ISBN
1891559037899

OPIS

Miłość odbiera rozum. Potrafi wyciągnąć z ciebie to, co rozsądek i strach zwykle powstrzymują w ryzach. Bo miłość jest jednocześnie bezinteresowna i samolubna.Gdyby rok temu ktoś powiedział mi, że się zakocham, wyruszę w podróż pełną przygód, będę ujeżdżać triceratopsa, śpiewać w barze i stracę dziewictwo, uznałabym, że jest niespełna rozumu.Wszystko w moim życiu się zmieniło, kiedy spotkałam Beckhama.To jego należy winić za moją lekkomyślność. Wspaniały, bystry i niewiarygodnie czarujący Beck wtargnął do mojego życia, zupełnie jakby musiał się upewnić, że już nigdy nie wezmę niczego za pewnik. Nauczył mnie, że nie ma czegoś takiego jak granice, że zasady są dla słabeuszy, a pocałunek powinien wydarzyć się w najmniej oczekiwanym momencie.Beck był jak zwrot akcji, którego zupełnie się nie spodziewałam. Dwa miesiące przed naszym spotkaniem śmierć pukała do moich drzwi. Niemal całkiem opuściła mnie nadzieja, gdy nagle dostałam od życia drugą szansę. Tym razem nie zamierzałam jej zmarnować.Wyruszyliśmy w podróż, nie mając nic do stracenia i nie wiedząc, co wydarzy się jutro.Zakochaliśmy się młodzieńczą, nierozważną miłością.Taką miłością, która płonie jasnym płomieniem.Taką miłością, od której żadna mapa nie wskaże drogi powrotnej.R.S. Grey to amerykańska autorka czternastu bestsellerów z listy USA Today, w tym czterech komedii romantycznych o statusie #1. Uwielbia jogę, czekoladę, oglądać programy typu reality TV i chłodną pogodę. Mieszka w Teksasie z mężem i dwoma psami.

665 likes. „Z Całego Serca Życzę Ci", to program który jest dla Was! To wy jesteście jego autorami! <3<3 Z całego serca życzę ci Spełnienia marze najskrytszych Jest tyle piękna w słowie mym Tyle barw, nagłych tęcz i słodyczy Z całego serca życzę ci Uśmiechów słońca na twarzy I jak najwięcej jasnych chwil W rozmowach wszystkich naszych Nie pytaj dokąd nas prowadzi czas Nie próbuj drogi naszej nazwać Żyjemy chwilą, która dla ... Z całego serca wam dziękuję, za to, że podjęliście trud bycia razem w tej epidemicznej sytuacji i że chcieliście kwestować.

Gdy fundusze się kończ (1.1) Jeżeli wolno mi będzie nazwać panią narzeczoną moją, powiem z całego serca, że jestem najszczęśliwszym z ludzi. składnia: kolokacje: (1.1) kochać / pozdrawiać z całego serca synonimy: (1.1) z całej duszy antonimy: hiperonimy: hiponimy: holonimy: meronimy: wyrazy pokrewne: związki frazeologiczne: śmiać się z całego ... Z całego serca; Z całego serca .

POWIĄZANE KSIĄŻKI