Kicia Kocia. Nie chcę się tak bawić

Kicia Kocia. Nie chcę się tak bawić - Anita Głowińska | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anita Głowińska
WYMIAR
7,10 MB
NAZWA PLIKU
Kicia Kocia. Nie chcę się tak bawić.pdf
ISBN
1645046080949

OPIS

Kolejnym tom ulubionej serii przedszkolaków. Kicia Kocia bawi się w parku z przyjaciółmi - Adelką, Packiem i Juliankiem, a także z nowym kolegą Marcysiem. Marcyś proponuje zabawę w porywanie księżniczek, która ani Kici Koci, ani Adelce w ogóle się nie podoba. Trzeba wytłumaczyć Marcysiowi, że dobra zabawa to taka, która podoba się wszystkim.

Nie chcę się tak bawić! autorstwa Głowińska Anita , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 5,99 zł . Przeczytaj recenzję Kicia Kocia.

Wyjątkowe zabawki i akcesoria dla dzieci od Kurki Wodnej Kicia kocia nie chcę się tak bawić - Anita Głowińska - to tytuł dostępny na Inverso.pl. Sprawdź naszą ofertę! Chłopiec ma pomysł na zabawę, która nie podoba się ani Kici, ani Adelce.

POWIĄZANE KSIĄŻKI