Zimny kolor nieba. Saga nadmorska. Tom 2

Zimny kolor nieba. Saga nadmorska. Tom 2 - Magdalena Majcher | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Magdalena Majcher
WYMIAR
6,57 MB
NAZWA PLIKU
Zimny kolor nieba. Saga nadmorska. Tom 2.pdf
ISBN
7581814516798

OPIS

1964–1991 GabrielaSaga nadmorska.Gabriela, córka Marcjanny, Kresy zna tylko z nostalgicznych opowieści matki i babki. Nie tęskni za tym, co utracone, bo jej dom jest na Pomorzu. Brakuje jej jednak ojca, o którym matka nie chciała nawet rozmawiać. Kiedy poznaje prawdę, nie chce mieć nic wspólnego ze swoją rodziną.Wiąże się z mężczyzną, który zmienia jej życie w piekło. Każdy kolejny dzień przepełniony jest strachem i niepewnością. Gabriela nie traci jednak nadziei, że jej życie się zmieni.Przejmująca opowieść o demonach, przed którymi nie sposób uciec, bo nosimy je w sobie.

Saga nadmorska autorstwa Majcher Magdalena , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 22,99 zł . Przeczytaj recenzję Zimny kolor nieba.

Tom 2, Magdalena Majcher - 1964 1991 Gabriela Saga nadmorska. Gabriela, córka Marcjanny, Kresy zna tylko z nostalgicznych opowieści matki i babk ZIMNY KOLOR NIEBA Autor: MAGDALENA MAJCHER Seria: SAGA NADMORSKA (TOM 2) Wydawnictwo: PASCAL Liczba stron: 431 Data premiery: 19.06.2019r.

POWIĄZANE KSIĄŻKI