Opowieść gołębia. Seria Bajka na końcu świata. Tom 4

Opowieść gołębia. Seria Bajka na końcu świata. Tom 4 - Marcin Podolec | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marcin Podolec
WYMIAR
9,38 MB
NAZWA PLIKU
Opowieść gołębia. Seria Bajka na końcu świata. Tom 4.pdf
ISBN
9467512206719

OPIS

Wiktoria i Bajka wędrują, by odnaleźć rodziców. Mijają dymiące kratery, wymarłe lasy i gruzowiska. Jak okiem sięgnąć – nieprzytulne widoki. Świat po wielkim wybuchu to zdecydowanie nie miejsce dla dziewczynki i psa. Ale jeśli już mamy tam dziewczynkę i psa, pozostaje nam trzymać za nie kciuki!„Bajka na końcu świata. Opowieść gołębia” to już czwarty tom postapokaliptycznej serii dla najmłodszych autorstwa Marcina Podolca, jednego z najzdolniejszych polskich twórców komiksów i animacji. Prawa do serii zostały sprzedane do Francji, a na jej podstawie powstaje właśnie animowany serial.„Od razu polubiłem Bajkę za jej psie poczucie humoru. Ona i Wiktoria mają dużo śmiesznych przygód”.Mateusz Sokół (lat osiem)

Prawa do serii zostały sprzedane do Francji, a na jej podstawie powstaje właśnie animowany serial. Kup teraz na Allegro.pl za 29,99 zł - OPOWIEŚĆ GOŁĘBIA. BAJKA NA KOŃCU ŚWIATA (TOM 4) - z miasta Konin.

Mijają dymiące kratery, wymarłe lasy i gruzowiska. Jak okiem sięgnąć - nieprzytulne widoki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI