Mała Jerzego

Mała Jerzego - Katarzyna Ryrych | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Ryrych
WYMIAR
4,34 MB
NAZWA PLIKU
Mała Jerzego.pdf
ISBN
2464653812859

OPIS

Tego fotografika i jego córkę znają w K. wszyscy. Jerzy – piękny, postawny, z intrygującym błyskiem w oku i jego mała, córka, wpatrzona w niego jak w obraz.Ale dziewczyna dorasta i zaczyna rozumieć. Że była tylko przynętą, na którą matka złowiła Jerzego. Że w ich domu nigdy nie było miłości. Że ojciec bardzo kocha kobiety, ale żadnej na tyle mocno, by ją wybrać.Że jej najbliższa przyjaciółka tuż przed maturą zaliczyła wpadkę.I że od teraz – to jest problem małej. Małej Jerzego.

Ale dziewczyna dorasta i zaczyna rozumieć. Że była tylko przynętą, na którą matka złowiła Jerzego. Mała Jerzego Książka już od 11,63 zł - od 11,63 zł, porównanie cen w 29 sklepach.

Kupuj leganie, nie chomikuj. Mała Jerzego - Katarzyna Ryrych - opis książki: Tego fotografika i jego córkę znają w K. wszyscy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI