Jednorazowi ludzie

Jednorazowi ludzie - Kevin Bales | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kevin Bales
WYMIAR
6,29 MB
NAZWA PLIKU
Jednorazowi ludzie.pdf
ISBN
9526450850465

OPIS

We współczesnym świecie niewolnictwo jest procederem nielegalnym. Mimo to kilkadziesiąt milionów ludzi nadal wegetuje pod jarzmem tej prastarej formy opresji, a ich liczba nieustannie rośnie. Kevin Bales opisuje różne postacie nowego niewolnictwa; wyjaśnia, z czego się ono bierze, jak funkcjonuje i dlaczego tak dobrze radzi sobie w realiach zglobalizowanej gospodarki. W tej poruszającej i gruntownie udokumentowanej historii Kevin Bales prowadzi nas od pakistańskich cegielni i tajskich domów publicznych do nowoczesnych biur międzynarodowych korporacji i… dalej. Proponuje, abyśmy poszukali wokół siebie śladów, jakie niewolnictwo odciska bezpośrednio na życiu każdego z nas.

Nowe niewolnictwo w gospodarce światowej, please sign up. Be the first to ask a question about Jednorazowi ludzie.

Mimo to kilkadziesiąt milionów ludzi nadal wegetuje pod jarzmem tej prastarej formy opresji, a ich liczba ni Jednorazowi ludzie już od 28,70 zł - od 28,70 zł, porównanie cen w 29 sklepach. Zobacz inne Historia i literatura faktu, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Opis: Jednorazowi ludzie - Bales Kevin.

POWIĄZANE KSIĄŻKI