Dzikie pragnienie. Cykl Bracia Warner. Tom 1

Dzikie pragnienie. Cykl Bracia Warner. Tom 1 - Jay Crownover | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jay Crownover
WYMIAR
12,50 MB
NAZWA PLIKU
Dzikie pragnienie. Cykl Bracia Warner. Tom 1.pdf
ISBN
5522832193989

OPIS

Ognista miłość na Dzikim ZachodzieZałamana po burzliwym rozstaniu Leo daje się namówić przyjaciółce na szaloną wycieczkę za miasto. Pobyt na ranczu blisko natury jest tym, czego teraz potrzebuje.Nikt jej jednak nie ostrzegł, że będzie miała do czynienia nie tylko z żywiołami ziemi, ale także z niemożliwym do zniesienia, lecz zachwycająco silnym i seksownym przewodnikiem. Wyprawa w nieznane przeradza się w walkę o życie i… serce.Zazwyczaj Leo jest specjalistką od uciekania przed własnymi uczuciami, ale w obliczu prawdziwego zagrożenia okazuje się, że wcale nie jest dziewczyną, która łatwo się poddaje.___O autorceJay Crownover – amerykańska autorka powieści New Adult. Jej książki zostały przetłumaczone na wiele języków i zyskały miano bestsellerów zarówno w USA jak i w Europie. Czytelnikom znana z serii Naznaczeni, Niepokorny, Wierny czy Asa. W swoich powieściach nie boi się poruszać ciężkich tematów, z których również składa się prawdziwe życie.

Bracia Warner. Tom 1autorstwaJay Crownover ️ Zamów online w Księgarni Internetowej PWN Opis: Bracia Warner Tom 1 Dzikie pragnienie - Crownover Jay.

Tom 1 Książka romantyczna już od 20,04 zł - od 20,04 zł, porównanie cen w 28 sklepach. Zobacz inne Romanse, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. ☞ Ebook - epub, mobi.

POWIĄZANE KSIĄŻKI