Borelioza i koinfekcje

Borelioza i koinfekcje PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
7,50 MB
NAZWA PLIKU
Borelioza i koinfekcje.pdf
ISBN
3468457204118

OPIS

CHORUJESZ, ALE NIE MOŻESZ ZNALEŹĆ PRZYCZYNY SWOICH DOLEGLIWOŚCI?Czy cierpisz z powodu zespołu pozornie niepowiązanych ze sobą objawów, których przyczyny lekarze nie potrafią znaleźć? A może postawiono ci diagnozę, ale wdrożona terapia nie przynosi oczekiwanych rezultatów?Być może nie zdajesz sobie sprawy z tego, że chorujesz na boreliozę. Znana jako „doskonały naśladowca”, choroba z Lyme oraz jej koinfekcje mogą powodować objawy, które często są błędnie diagnozowane jako zespół przewlekłego zmęczenia, fibromialgia, reumatoidalne zapalenie stawów, toczeń, stwardnienie rozsiane czy nawet depresja, stany lękowe, zaburzenia obsesyjno-kompulsywne albo psychozy.Renomowany internista i uznawany na całym świecie ekspert w dziedzinie leczenia boreliozy dr Richard I.Horowitz w swojej przełomowej publikacji: Why Can’t I Get Better? Solving the Mystery of Lyme & Chronic Disease opisał rewolucyjny plan leczenia tej i innych chorób przewlekłych. Teraz w swojej kolejnej książce zawarł wyniki najnowszych badań, kluczowych dla wybrania skutecznej terapii, oraz zaproponował zastosowanie Szesnastopunktowej różnicowej mapy diagnostycznej MSIDS, aby ułatwić rozpoznanie choroby.Książkę dr. Horowitza powinien przeczytać każdy, kto zmaga się z przewlekłymi dolegliwościami.Pokazuje ona, jak szukać źródła problemu, a nie jedynie leczyć objawy choroby.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! \\r Borelioza i koinfekcje - Małgorzata Grochocka, Beata Wieseń, Purana. Największa księgarnia medyczna, niskie ceny i darmowa dostawa, szybka realizacja zamówień, ponad 10-lat doświadczenia w internecie, bezpieczeństwo zakupów. Borelioza i koinfekcje.

19 lutego 2019. Może będziecie zszokowani, ale uważam, że w całych tych naszych problemach zdrowotnych to nie borelioza gra pierwsze skrzypce.., baa, nawet nie piąte.

POWIĄZANE KSIĄŻKI