Roztrójenie jaźni, czyli bardzo serdecznie dziękuję Państwu!

Roztrójenie jaźni, czyli bardzo serdecznie dziękuję Państwu! Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
6,13 MB
NAZWA PLIKU
Roztrójenie jaźni, czyli bardzo serdecznie dziękuję Państwu!.pdf
ISBN
2250982764919

OPIS

Przez długi czas (od końca lat 80. ubiegłego stulecia do pierwszej dekady XXI wieku) Jan Węglowski bawił słuchaczy Programu Trzeciego Polskiego Radia (zwłaszcza w jego złotych latach) oraz Radia Wrocław, a także kilku rozgłośni regionalnych w kraju w audycjach takich, jak: „Powtórka z rozrywki”, „Parafonia”, „Akademia rozrywki”, „Studio 202”, „Studio Szajba” czy „Maniuś”. Uwielbiany przez tych, którzy gustują w satyrze obyczajowej, humorze nierzadko absurdalnym, sytuacyjnym, żartach językowych.Dziś te teksty, które przez dwadzieścia pięć lat świetnie sprawdzały się w słuchaniu, postanowił wydać w formie książki. W celu stworzenia atrakcyjnej dla czytelnika lektury utwory zostały ujęte w ramy swoistej fabuły, co pozwoliło uporządkować je zarówno chronologicznie, jak i przede wszystkim tematycznie. Dla słuchaczy stęsknionych za głosem ich autora dołączamy do wydawnictwa płytę, którą w każdej chwili mogą włączyć w odtwarzaczu.

Zobacz inne Poezja, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Podane powyżej dane osobowe przetwarzane będą w celach określonych w Polityce prywatności, w tym oznaczenia autorstwa recenzji oraz kontaktu z jej autorem w razie prac redakcyjnych.Administratorem danych jest Społeczny Instytut Wydawniczy ZNAK Sp. z o.o., z siedzibą w Krakowie, przy ul. Tymczasem tom „Roztrójenie jaźni, czyli bardzo serdecznie dziękuję Państwu" to bogaty zbiór jego tekstów satyrycznych z różnych lat (i różnych serii).

Wydawnictwo: Atut; Kategoria: Książki / Literatura / Publicystyka, wywiady, dokumenty ... Roztrójenie jaźni, czyli bardzo serdecznie dziękuję Państwu! Przez długi czas (od końca lat 80. ubiegłego stulecia do pierwszej dekady XXI wieku) Jan Węglowski bawił słuchaczy Programu Trzeciego Polskiego Radia (zwłaszcza w jego złotych latach) oraz Radia Wrocław, a także kilku rozgłośni regionalnych w kraju w audycjach takich ... Wyślij pocztą e-mail Wrzuć na bloga Udostępnij w usłudze Twitter Udostępnij w usłudze Facebook Udostępnij w serwisie Pinterest Roztrójenie jaźni, czyli bardzo serdecznie dziękuję Państwu! Jan Węglowski.

POWIĄZANE KSIĄŻKI