Kajtek i Miś

Kajtek i Miś - Jujja Wieslander | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jujja Wieslander
WYMIAR
3,88 MB
NAZWA PLIKU
Kajtek i Miś.pdf
ISBN
9681982467052

OPIS

Posłuchaj o tym, jak Kajtek prawie nauczył się pływać, jak próbował wbiec na drzewo i jak bawił się w pustynię w środku zimy. Częstą towarzyszką zabaw Kajtka jest Tosia. Każdego wieczora przed zaśnięciem Kajtek opowiada Misiowi o tym, co się wydarzyło tego dnia. I razem zasypiają.Dla małego człowieka każdy, nawet najzwyklejszy dzień, może być przygodą!Piętnaście opowiadań o Kajtku, Misiu i Tosi napisanych przez autorów książek o Mamie Mu – w sam raz do głośnego czytania najmłodszym – przed snem lub o każdej innej porze dnia.

Opowiedz coś strasznego, Albercie Albert dostał pracę! Cały wieczór będzie nianią. Kajtek i Miś zamieszkali w naszym domu przed miesiącem. Powitanie było chłodne jak listopadowe popołudnie.

Powitanie było chłodne jak listopadowe popołudnie. Przesyłkę adresowaną ręką Pani Redaktor otwierałyśmy z córką - jak zawsze - z nieukrywaną radością, podszytą nutką ciekawości.

POWIĄZANE KSIĄŻKI