Janko Muzykant (lektura z opracowaniem)

Janko Muzykant (lektura z opracowaniem) - Henryk Sienkiewicz | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Henryk Sienkiewicz
WYMIAR
4,19 MB
NAZWA PLIKU
Janko Muzykant (lektura z opracowaniem).pdf
ISBN
6918003837104

OPIS

Janko Muzykant opowiada historię ubogiego, wiejskiego chłopca, który był bardzo wątłego zdrowia i przez wszystkich, nawet przez własną matkę, nazywany odmieńcem. Jednak chłopiec posiadał cechy, którymi wyróżniał się na tle innych mieszkańców wsi, były nimi wrażliwość na dźwięki i miłość do muzyki. Upragnionym instrumentem Janka były skrzypce, niestety o prawdziwych mógł tylko pomarzyć...

Lektura z opracowaniem i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu. Za ocenę zakupionego produktu otrzymasz 3 CeneoPunkty. Janko Muzykant Przyszło to na świat wątłe, słabe.

Lektura z opracowaniem Książka już od 2,85 zł - od 2,85 zł, porównanie cen w 14 sklepach. Zobacz inne Powieści i opowiadania, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Janko Muzykant opowiada historię ubogiego, wiejskiego chłopca, który był bardzo wątłego zdrowia i przez wszystkich, nawet przez własną matkę, nazywany odmieńcem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI