Tsatsiki i Tata Poławiacz Ośmiornic

Tsatsiki i Tata Poławiacz Ośmiornic - Moni Nilsson | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Moni Nilsson
WYMIAR
6,55 MB
NAZWA PLIKU
Tsatsiki i Tata Poławiacz Ośmiornic.pdf
ISBN
9996612490155

OPIS

Tsatsiki jedzie z Mamuśką do Grecji, żeby poznać swojego tatę. Jest bardzo przejęty – a jeśli Tata Poławiacz Ośmiornic nie okaże się takim tatą, o jakim marzy Tsatsiki?Te wakacje dostarczą Tsatsikiemu także wielu innych wrażeń. Będzie nurkować, polować na ośmiornice, jeździć na ośle i w dodatku pocałuje go dziewczyna!Jesienią Tsatsiki rozpocznie drugą klasę. Nareszcie nie będzie najmłodszy w szkole! Ale przekona się też bardzo dobitnie, i to nie tylko na własnej skórze, że uczucia to rzecz zawiła…Druga z pięciu książek o Tsatsikim – przetłumaczonych na kilkanaście języków i wielokrotnie nagradzanych, m.in. przez szwedzkie Jury Dziecięce, które trzem z nich nadało tytuł książki roku w kategorii wiekowej 7-9 lat.

Ilustracje: Pija Lindenbaum. Wiek 6+ Książka Tsatsiki i Tata Poławiacz Ośmiornic pochodzi z wydawnictwa Zakamarki.

Jest bardzo przejęty - a jeśli Tata Poławiacz Ośmiornic nie okaże się takim tatą, o jakim marzy Tsatsiki? Te wakacje dostarczą Tsatsikiemu także wielu innych wrażeń. Będzie nurkować, polować na ośmiornice, jeździć na ośle i w dodatku pocałuje go dziewczyna! [Tsatsiki i tata poławiacz ośmiornic].Dzień dobry! Poznajcie jedną z przygód Tsatsikiego i Eleny - słoneczny klimat Grecji na pewno ociepli Wasz dzień.

POWIĄZANE KSIĄŻKI