[OUTLET] Baśniowa kraina

[OUTLET] Baśniowa kraina - Carlos Busquets (ilustr.) | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Carlos Busquets (ilustr.)
WYMIAR
8,29 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Baśniowa kraina.pdf
ISBN
2533094307893

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Zbiór klasycznych bajek, w których tekst nie odstrasza długością, a uwagę zwracają atrakcyjne całostronicowe ilustracje Carlosa Busquets'a. Dzięki temu każda karta książki przenosi młodego czytelnika w świat malowniczych miejsc i ciekawych przygód, a lektura staje się niezwykłym spotkaniem z barwnymi postaciami, które ożywają w wyobraźni.

Pięknie zaprojektowane i starannie wykonanne zestawy klocków przyciągną uwagę nie tylko dziecka, ale i dorosłego.Są to klocki bezpieczne i łatwe w montażu - każde… CzuCzu Dłuuugie rysowanki Rysuję po śladzie Baśniowa kraina 3+. Zestaw 2 książeczek do rysowania i kolorowania, których formę i ilustracje dostosowano do wieku najmłodszych artystów.W dłuuugich książeczkach harmonijkach znajdziecie 23 ilustracje pełne prostych obrazków, które inspirują do rysowania po śladzie. Przedszkole Baśniowa Kraina w Dobiegniewie.

Jesteśmy przedszkolem, które przyjęło w 2005 roku nazwę „Baśniowa Kraina" /Uchwała Nr XXIV/ 152/05 Rady Gminy i... Baśniowa Kraina Szkolenia, Myślenice. 9,434 likes · 8 talking about this · 11 were here.

POWIĄZANE KSIĄŻKI