Miłość i inne nieszczęścia. Cykl Miłość i inne szaleństwa. Tom 4

Miłość i inne nieszczęścia. Cykl Miłość i inne szaleństwa. Tom 4 - Agata Przybyłek | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agata Przybyłek
WYMIAR
5,61 MB
NAZWA PLIKU
Miłość i inne nieszczęścia. Cykl Miłość i inne szaleństwa. Tom 4.pdf
ISBN
1570452264873

OPIS

Bestsellerowa seria komediowa Agaty Przybyłek to zwariowane i pełne humoru powieści, w których roi się od rodzinnych nieporozumień. Cztery siostry, różne niczym cztery żywioły oraz wtrącająca się w ich życie mamusia - przekonajcie się same, do czego te kobiety są zdolne!Małgosia jest szczęśliwą żoną, matką i właścicielką plantacji lawendy. Jej mąż, Wojtek, niespodziewanie ulega wypadkowi i trafia do szpitala. Małgosia musi zająć się jego warsztatem samochodowym, lecz nie ma o tym bladego pojęcia. W dodatku przypadkiem odkrywa pewien mroczny sekret…Wiadomość o wypadku Wojtka cieszy mamę Małgosi, która nigdy nie przepadała za zięciem. Postanawia wykorzystać jego nieobecność w domu i przedstawia córce pewnego bardzo przystojnego młodego policjanta... Wymyśla zwariowany plan, ale czy uda jej się go zrealizować? Po co w ogóle swatać mężatkę? I czy można zmusić kogoś do miłości?

I że miłość przychodzi wtedy, kiedy... Miłość i inne nieszczęścia miłość i inne szaleństwa Tom 4 - Przybyłek Agata - Księgarnia MadBooks.pl - Najlepsza z najtańszych i najtańsza z najlepszych! Książka Miłość i inne nieszczęścia. Tom 4 autorstwa Przybyłek Agata , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 22,72 zł .

Mieszka wraz ze swoim mężem Wojtkiem ,który nagle ulega wypadkowi samochodowemu. Chętnie sięgnęłam po „Miłość i inne nieszczęścia", która to jest czwartym tomem cyklu. Moje oczekiwania były duże, ponieważ poziom, jaki ustawiła sobie autorka był wysoki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI