Wuj Krasnolud i Brama Opowieści

Wuj Krasnolud i Brama Opowieści Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
7,72 MB
NAZWA PLIKU
Wuj Krasnolud i Brama Opowieści.pdf
ISBN
6535023370997

OPIS

Kopanie złota w piwnicy, latanie na smokach, poszukiwanie magicznej kostki – takie przygody spotykają dziesięcioletnią Emkę, gdy w jej domu pojawia się niespodziewanie jej wujek Karol. Okazuje się, że jest krasnoludem. Wspólnie przeżywają niesamowite przygody, z których jedna, najważniejsza – decydująca o losach rodziców dziewczynki – doprowadza ich do tajemniczej Bramy Opowieści.

Wujek odkrywa przed nią świat dziecięcej wyobraźni. Dzięki niemu dziesięciolatka dowiaduje się, że całkiem niedaleko od jej domu znajduje się siedlisko goblinów, na dachu ... Wuj krasnolud i Brama Opowieści w SP 26 w Białymstoku.

Wuj Krasnolud to książka skategoryzowana wiekowo 9-99 lat, a więc dość duży przedział wiekowy. Na takie książki z literatury dziecięcej nigdy nie jest za późno i czasem warto oderwać się od rzeczywistości, stresu, problemów i przenieść się do świata ... Wuj krasnolud i Brama Opowieści to opowieść dla dzieci, a także ich rodziców, dziadków, opiekunów.Każdy z nich znajdzie w historii coś dla siebie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI