Witaminy dla duszy

Witaminy dla duszy - Norbert Lechleitner | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Norbert Lechleitner
WYMIAR
10,12 MB
NAZWA PLIKU
Witaminy dla duszy.pdf
ISBN
7347779261728

OPIS

Pozwól sobie na chwilę wytchnieniaTwoja dusza potrzebuje witaminZawarte w tej książce opowieści Norberta Lechleitnera potrafią rozsłonecznić każdy dzień. Wzmacniają i podnoszą na duchu. Są dla naszej duszy tym, czym dla ciała jest wyjście z ciemnego pomieszczenia, rozprostowanie się i spojrzenie w błękitne niebo. Albo orzeźwiający łyk źródlanej wody po kilku godzinach wytężonej pracy.– Proszę, mistrzu – rzekł uczeń – zdradź mi tajemnicę życia.– Nie mogę – odmownie skwitował prośbę mistrz.– Dlaczego?– Bo to jest tajemnica.Proste i jednocześnie frapujące. Nie trzeba wielu słów, aby opowiedzieć wartościową historię.Ta bestsellerowa książka rozświetliła życie już niemal 14 tysięcy osób!

Schowek. Zaloguj si ę Zarejestruj ... Szczegóły: Witaminy dla duszy .

Przekonaj się sam! Pozwól sobie na chwilę wytchnienia Twoja dusza potrzebuje witamin Zawarte w tej książce opowieści Norberta Lechleitnera potrafią rozsłonecznić każdy dzień. Wzmacniają i podnoszą na duchu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI