Skóra. Witamy uchodźców

Skóra. Witamy uchodźców - Iza Klementowska | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Iza Klementowska
WYMIAR
5,67 MB
NAZWA PLIKU
Skóra. Witamy uchodźców.pdf
ISBN
6180834150896

OPIS

Są z różnych zakątków świata, gdzie groziło im zniewolenie lub śmierć. Przybyli z Iranu, Erytrei, Iraku, Czeczenii, Palestyny i Sudanu. Shirin, Elsa, Namir, Leyla, Nidal, Awad. Każde z nich ma inną życiową historię, inną osobowość, inaczej patrzy na świat. Łączy ich jedno: są uchodźcami, którzy mieszkają w Polsce. W poruszającym reportażu Iza Klementowska opowiada o ich losach, o tym, jak znaleźli się w naszym kraju, jak wygląda ich codzienność, o czym marzą. Szuka odpowiedzi na pytanie, dlaczego słowo na „u” wywołuje u jednych lęk, u innych kompletną obojętność, a u jeszcze innych agresję. Rozmawia też z aktywistami społecznymi i artystami, dla których pomoc uchodźcom stała się sensem życia.

Data zakończenia 2020-11-09 - cena 25,04 zł Napisz recenzję o produkcie: Skóra. Witamy uchodźców (e-book) Twoja ocena.

Stan: nowy. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Są z różnych zakątków świata, gdzie groziło im zniewolenie lub śmierć.

POWIĄZANE KSIĄŻKI