Przedwiośnie (książka audio)

Przedwiośnie (książka audio) - Stefan Żeromski | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Stefan Żeromski
WYMIAR
10,58 MB
NAZWA PLIKU
Przedwiośnie (książka audio).pdf
ISBN
4056023973044

OPIS

Powieść Stefana Żeromskiego Przedwiośnie została wydana w 1924 roku. Opisuje losy Cezarego Baryki, wychowanego w Imperium Rosyjskim, w Baku, który jako młodzieniec przybywa do Polski, ojczyzny zmarłych rodziców.W Przedwiośniu opisany zostaje proces dojrzewania Cezarego Baryki — zarówno wewnętrznej i zewnętrznej przemiany z chłopca w młodego mężczyznę, jak i podjęcia ważnych decyzji — wyboru studiów i drogi życiowej, a także postawy ideologicznej wobec zachodzących zmian politycznych. Z powieści wyłania się także polityczny i społeczny obraz Polski, która dopiero co odzyskała niepodległość — zamiast tak wspaniale opisywanego przez ojca kraju Cezary przyjeżdża do miejsca, w którym panuje chaos i nędza.Czyta: Filip KosiorCzas trwania: 10 godzin 16 minut

Data zakończenia 2016-09-15 - cena 6,83 zł Książka audio Przedwiośnie. Książka audio CD MP3 - Stefan Żeromski Jedna z najbardziej kontrowersyjnych i bulwersujących przez wiele dziesięcioleci powieści dwudziestowiecznych.

Najlepsze tytuły w najniższych cenach. Nowości, Bestsellery i Zapowiedzi.

POWIĄZANE KSIĄŻKI