[OUTLET] Skóra motyla

[OUTLET] Skóra motyla - Siergiej Kuzniecow | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Siergiej Kuzniecow
WYMIAR
9,48 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Skóra motyla.pdf
ISBN
3884538797118

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Kto wytropi nieuchwytnego sadystycznego mordercę kobiet?przerażająca wizja Moskwy - dzikiej i chaotycznej metropolii po transformacji ustrojowej rosyjska odpowiedź na Urodzonych morderców i Milczenie owiec.Ksenia, dziennikarka w internetowej gazecie, wpada na pomysł istnej medialnej bomby: chce stworzyć portal w całości poświęcony maniakalnemu mordercy bezkarnie zabijającemu kobiety w Moskwie. Pomaga jej w tym dwoje przyjaciół: Aleksiej, zdolny nieudacznik, nałogowo zdradzający żonę, oraz Marina, nimfomanka samotnie wychowująca dziecko. Jednocześnie Ksenia, w życiu prywatnym wielbicielka masochistycznego seksu, nawiązuje wirtualny romans ze spotkanym w sieci osobnikiem przedstawiającym się jako Alien. Portal internetowy wymyślony przez Ksenię okazuje się spektakularnym sukcesem, ale jak wpłynie na życie poszczególnych bohaterów?

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Skóra motyla już od 7,40 zł - od 7,40 zł, porównanie cen w 27 sklepach. Zobacz inne Literatura sensacyjna i grozy, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Kojarzona z dwoma zwierzętami: wilk i motyl.

Otoczeni czarnym kokonem smutku, ciemności, rozpaczy i fantazji buszujących w głowie. Ale to wielki nóż w ich dłoni przecina skórę ofiar, która zwija się pod ich palcami jak tytułowa skóra motyla. Kto wytropi nieuchwytnego sadystycznego mordercę kobiet? Przerażająca wizja Moskwy - dzikiej i chaotycznej metropolii po transformacji ustrojowej.

POWIĄZANE KSIĄŻKI