Wisząca dziewczyna. Cykl Departament Q. Tom 6

Wisząca dziewczyna. Cykl Departament Q. Tom 6 - Jussi Adler-Olsen | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jussi Adler-Olsen
WYMIAR
5,25 MB
NAZWA PLIKU
Wisząca dziewczyna. Cykl Departament Q. Tom 6.pdf
ISBN
3845882560113

OPIS

W samym środku zasłużonej porannej drzemki w piwnicy komisariatu policji Carl Morck, szef Departamentu Q, dostaje telefon od kolegi pracującego na wyspie Bornholm. Morck nie jest zachwycony tym, że próbuje mu się wcisnąć nową sprawę, a kilka godzin później dowiaduje się czegoś, co sprawia, że także jego krnąbrna asystentka Rose wścieka się bardziej niż zazwyczaj.Carl nie ma wyboru – pod jego wodzą Departament Q będzie musiał się zmierzyć z tragiczną, niemal nierozwiązywalną sprawą pewnej siedemnastolatki, którą znaleziono wiszącą na drzewie. Śledztwo zaprowadzi ich na daleki Bornholm, w sam środek kultu słońca. Carl, Assad, Rose i Gordon, nowy członek ekipy, będą próbowali udaremnić serię kolejnych morderstw oraz powstrzymać utalentowanego manipulatora, który nie pozwoli, by coś – lub ktoś – stanęło mu na drodze.„Jussi Adler-Olsen jest w najwyższej formie”. Jyllands-Posten„Lektura obowiązkowa dla miłośników gatunku i fanów skandynawskich zagadek”. Booklist„To nie książka dla ludzi o słabych sercach, a dla czytelników, którzy lubią czarny humor i błyskotliwych bohaterów; pokochacie Departament Q”.Suspense Magazine

Książka Wisząca dziewczyna liczy 496 stron. Jej ... Wisząca dziewczyna Cykl: Departament Q (tom 6) kryminał, sensacja, thriller [ebook PL] format [epub mobi pdf] premiera 15 maja 2019 Opis W samym środku zasłużonej porannej drzemki w piwnicy komisariatu policji Carl M?rck, szef Departamentu Q, dostaje telefon od kolegi pracującego na wyspie Bornholm. Wisząca dziewczyna od Jussi Adler-Olsen możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np.

Okładka: Miękka ze skrzydełkami. Liczba stron: 496.

POWIĄZANE KSIĄŻKI