Sprawiedliwy oprawca. Cykl o Anastazji Kamieńskiej

Sprawiedliwy oprawca. Cykl o Anastazji Kamieńskiej - Aleksandra Marinina | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aleksandra Marinina
WYMIAR
11,39 MB
NAZWA PLIKU
Sprawiedliwy oprawca. Cykl o Anastazji Kamieńskiej.pdf
ISBN
9894941973426

OPIS

Bestsellerowa powieść z cyklu o major KamieńskiejCaryca rosyjskiego kryminału powraca w nowej odsłoniePo odsiedzeniu wyroku kolonię karną opuszcza Paweł Saulak, mężczyzna, którego wiele wpływowych osób zamierza wykorzystać jako kartę przetargową w wyścigu o fotel prezydenta.Anastazja Kamieńska ma zapewnić niedawnemu więźniowi ochronę w drodze do Moskwy. Niedługo potem kobieta rozpoczyna śledztwo w sprawie serii zagadkowych zabójstw. Wkrótce okazuje się, że kolejne ofiary są sprawcami wielu okrutnych mordów popełnionych na samotnych starszych ludziach, a także młodych dziewczętach i dzieciach.Kim jest tajemniczy kat, który karze przestępców?

Twórczo ... Sprawiedliwy oprawca: 24 kwietnia 2019 Aleksandra Stronka „Sprawiedliwy oprawca" to dwunasty tom bestsellerowej powieści z cyklu o Major Anastazji Kamińskiej.

Po odsiedzeniu wyroku kolonię karną opuszcza Paweł Saulak, mężczyzna, którego wiele wpływowych osób zamierza wykorzystać jako kartę przetargową w wyścigu o fotel prezydenta. Cykl powieści o Anastazji Kamieńskiej składa się z 26 powieści, na jego podstawie rosyjska telewizja NTW, zrealizowała serial telewizyjny pt. "Kamieńska".

POWIĄZANE KSIĄŻKI