Pilot ci tego nie powie

Pilot ci tego nie powie - Patrick Smith | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Patrick Smith
WYMIAR
3,97 MB
NAZWA PLIKU
Pilot ci tego nie powie.pdf
ISBN
2595920286888

OPIS

Podróż samolotem to dla wielu z nas sprawa skomplikowana, kłopotliwa i często przerażająca, a ponadto spowita aurą tajemniczości. Od momentu, w którym przechodzimy przez drzwi terminala, atakują nas polecenia – stań tu, zdejmij buty tam, opróżnij kieszenie do tej kuwety, zapnij pas, zrób to, odłóż tamto – oraz lawina informacji. Większość dochodzi do nas nie bezpośrednio, lecz przez mikrofon; niektórych niedosłyszymy, innych nie zrozumiemy, jedne nas onieśmielają, innymi czujemy się zakłopotani.Chcąc służyć pomocą, Patrick Smith, pilot linii lotniczych i autor popularnej strony internetowej askthepilot.com, atrakcyjnie przekazuje nam wiedzę o nowoczesnym lotnictwie:Jak to się dzieje, że samoloty latająUczciwie i wprost o turbulencjach, szkoleniu pilotów i bezpieczeństwiePrawda o opóźnieniach, zatłoczeniu i dysfunkcjonalności nowoczesnych lotniskMity i błędne wyobrażenia o powietrzu w kabinie pasażerskiej i automatyce w kokpicieTerroryzm potraktowany z dystansem i prowokacyjne spojrzenie na środki bezpieczeństwaCeny biletów lotniczych, skargi związane z rozmieszczeniem pasażerów i kłopoty z obsługą klientów przez linie lotniczeBarwy i kultura korporacyjna linii lotniczych, które uwielbiamy postponować

Podróż samolotem to dla wielu z nas sprawa skomplikowana, kłopotliwa i często przerażająca, a ponadto spowita aurą tajemniczości. Podróż samolotem to dla wielu z nas sprawa skomplikowana, kłopotliwa i często przerażająca, a ponadto spowita aurą tajemniczości. Od momentu, w którym przechodzimy przez drzwi terminala, atakują nas polecenia stań tu, ... Książka „Pilot ci tego nie powie" to absolutnie obowiązkowa wiedza w pigułce.

Format: 14.0 x 20.3 cm. Oprawa: miękka ze skrzydełkami.

POWIĄZANE KSIĄŻKI