Trzej Muszkieterowie. Tom 2

Trzej Muszkieterowie. Tom 2 - Aleksander Dumas | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aleksander Dumas
WYMIAR
4,94 MB
NAZWA PLIKU
Trzej Muszkieterowie. Tom 2.pdf
ISBN
4842712934028

OPIS

Arcydzieło literatury francuskiej czytane przez pokolenia wielbicieli powieści z gatunku płaszcza i szpady autorstwa jednego z najsłynniejszych europejskich pisarzy.„Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!” – dewiza bohaterów powieści Alexandra Dumasa stała się częścią języka potocznego i znana jest na całym świecie, podobnie jak jej barwni bohaterowie. W burzliwych czasach panowania Ludwika XIII trzech muszkieterów: Athos, Porthos i Aramis oraz młody i poszukujący przygód d’Artagnan będą musieli zmierzyć się z demonicznym kardynałem Richelieu, żądnym przejęcia królewskiej władzy.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! \\r Trzej muszkieterowie. Tom 2 Książka już od 12,75 zł - od 12,75 zł, porównanie cen w 19 sklepach.

- ISBN: 978-83-7623-223-2 Trzej Muszkieterowie. Tom 2 - Arcydzieło literatury francuskiej czytane przez pokolenia wielbicieli powieści z gatunku płaszcza i szpady autorstwa jednego z najsłynniejszych europejskich pisarzy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI