Jerozolima i Tel Awiw (Pascal My Travel)

Jerozolima i Tel Awiw (Pascal My Travel) - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
6,13 MB
NAZWA PLIKU
Jerozolima i Tel Awiw (Pascal My Travel).pdf
ISBN
1812570681698

OPIS

Marzenia są po to, by je spełniać!Pascal My Travel to osobisty przewodnik, jakiego dotąd nie było. Chłoń klimat miasta, wsłuchaj się w jego melodię. Odkrywaj Jerozolimę oraz Tel Awiw i baw się w swoim rytmie.Architektura i design#designmuseumholon – Muzeum Designu w nowoczesnym budynku w kształcie wstążki.Lokalna kuchnia#falafel – smażone w głębokim oleju kulki z grubo mielonej ciecierzycy.Co przywieźć z podróży i shopping#mamilla – designerskie judaika sprzedawane na pasażu Mamilla.Trasy spacerowe, rowerowe i do biegania#biketelaviv – rowerem przez promenadę i słynną Dzielnicę Sprawiedliwych, czyli Neve Tzedek w Tel Awiwie.Atrakcje zupełnie za darmo#yadvashem – wizyta w tym niezwykłym miejscu jest zupełnie darmowa. Trzeba tylko zapłacić za słuchawki.Odkrywaj Jerozolimę i Tel Awiw tak jak lubisz!

Chłoń klimat miasta, wsłuchaj się w jego melodię. Odkrywaj Jerozolimę oraz Tel Awiw i baw się w swoim rytmie.

Odkrywaj Jerozolimę oraz Tel Awiw i baw się w swoim rytmie. Architektura i design #designmuseumh Marzenia są po to, by je spełniać! Pascal My Travel to osobisty przewodnik, jakiego dotąd nie było.

POWIĄZANE KSIĄŻKI