Smętarz dla zwierzaków (wydanie filmowe)

Smętarz dla zwierzaków (wydanie filmowe) - Stephen King | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Stephen King
WYMIAR
8,55 MB
NAZWA PLIKU
Smętarz dla zwierzaków (wydanie filmowe).pdf
ISBN
7991728913411

OPIS

Czasami martwe jest lepsze.Zazwyczaj przeprowadzka to początek nowego życia, ale dla rodziny Creedów stała się początkiem ich końca. Mistrz horroru Stephen King zaprasza czytelników na wycieczkę do piekła i z powrotem!Na świecie istnieją dobre i złe miejsca. Nowy dom rodziny Creedów w Ludlow był niewątpliwie dobrym miejscem - przytulną, przyjazną wiejską przystanią po zgiełku i chaosie Chicago. Cudowne otoczenie Nowej Anglii, łąki, las to idealna siedziba dla młodego lekarza, jego żony, dwójki dzieci i kota. Wspaniała praca, mili sąsiedzi i droga, po której nieustannie przetaczają się ciężarówki. Droga i miejsce za domem, w lesie, pełne wzniesionych dziecięcymi rękami nagrobków - to tam dzieci z miasteczka zakopują swe martwe zwierzaki. Ci, którzy nie znają przeszłości, zwykle ją powtarzają... i nie chcą słuchać ostrzeżeń.Stephen King napisał tę powieść podczas pobytu w wynajętym domku w Orrington, w stanie Maine. Fakt ten niewiele by znaczył, gdyby nie cmentarz zwierząt, który znajdował się nieopodal…Najnowsza ekranizacja bestsellerowej powieści mistrza grozy trafi do polskich kin już 3 maja 2019 roku.W filmie zobaczymy m.in. Jasona Clarke’a, Johna Lithgowa oraz Amy Seimetz.Stephen King jest autorem ponad pięćdziesięciu światowych bestsellerów, które sprzedały się na świecie w ponad 350 milionach egzemplarzy. Są wśród nich takie klasyki jak "Lśnienie", "Carrie", "Miasteczko Salem", "Oustider" i "Smętarz dla zwierzaków". W 2014 roku King otrzymał National Medal of Arts, a w 2003 roku National Book Foundation Medal za zasługi dla literatury amerykańskiej. Mieszka w Bangor w stanie Maine ze swoją żoną, pisarką Tabithą King.

Książki nie czytałem, wcześniejszych filmów nie oglądałem, ale wiedziałem mniej więcej o czym jest historia. Film Smętarz dla zwierzaków jest produkcją skategoryzowaną jako Horror.Produkcja ta powstała w 2019 roku. Film Smętarz dla zwierzaków kręcono między innymi w takich państwach jak USA Kanada.Premiera filmu Smętarz dla zwierzaków miała miejsce w 2019-04-04.Budżet całej produkcji może wprawdzić w osłupienie ponieważ wynosił aż 80 850 000 zł. Smętarz dla zwierzaków (wydanie filmowe) Stephen King.

King trafił w mój czuły punkt, mrożąc mi krew w żyłach na ponad czterysta stron. Powieść czytałam z ogromnym zaangażowaniem, jednak po zmierzchu nieco obawiałam się tej lektury - jej ciężkiego klimatu, bohaterów rodem z ... O tym, że jestem fanką Stephena Kinga, wie każdy, kto mnie zna.

POWIĄZANE KSIĄŻKI