Rosyjskie bajki narodowe (z podręcznym słownikiem rosyjsko-polskim Poziom B2-C1)

Rosyjskie bajki narodowe (z podręcznym słownikiem rosyjsko-polskim Poziom B2-C1) - Aleksandr Afanasjew | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aleksandr Afanasjew
WYMIAR
7,1 MB
NAZWA PLIKU
Rosyjskie bajki narodowe (z podręcznym słownikiem rosyjsko-polskim Poziom B2-C1).pdf
ISBN
9229427272710

OPIS

Nie tylko baśnie braci Grimm bawią i uczą najmłodsze pokolenia. Rosyjskie bajki ludowe, choć trochę zapomniane, śmiało mogą z nimi w tej dziedzinie konkurować. Rosyjskie opowieści zakorzeniły się w naszej świadomości dawno, dawno temu, tak więc najwyższy czas, by do nich powrócić. Wspólnie z małymi czytelnikami warto docenić uniwersalny przekaz historii o Kurze pstrokatce, Lisiczce z wałkiem albo Maszy i niedźwiedziu, która doczekała się nawet swojego filmowego, animowanego odpowiednika. Rosyjskie bajki ludowe to zbiór najpiękniejszych opowiadań od naszych wschodnich sąsiadów – tak pełnych humoru i magii, że nie powinno ich zabraknąć na żadnym regale w dziecięcym pokoju.

Przedstawiamy zestaw publikacji Wydawnictwa [ze słownikiem] zawierający The Prince and the Pauper z podręcznym słownikiem angielsko-polskim i Ekstremalnie szybka nauka języka angielskiego. To świetna książka do szybkiej i przyjemnej nauki języka. Wydawnictwo Ze Słownikiem.

Nie tylko baśnie braci Grimm bawią i uczą najmłodsze pokolenia. Rosyjskie bajki narodowe. Nie tylko baśnie braci Grimm bawią i uczą najmłodsze pokolenia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI