Szklany las

Szklany las - Cynthia Swanson | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Cynthia Swanson
WYMIAR
7,82 MB
NAZWA PLIKU
Szklany las.pdf
ISBN
7187272350125

OPIS

Tajemnica rodziny GlassówWisconsin, lata 60. Angie Glass ma dwadzieścia jeden lat i wiedzie szczęśliwe, spokojne życie z kochającym mężem Paulem i malutkim synkiem. Jeden telefon zmienia jej życie na zawsze. Siedemnastoletnia bratanica Paula przekazuje im tragiczne wieści.Jej ojciec Henry został znaleziony martwy pod domem, a matka Silja zniknęła bez śladu. Angie i Paul rzucają wszystko i przybywają do małego miasteczka w stanie Nowy Jork, aby zaopiekować się dziewczyną. Wprowadzają się do pięknego i nowoczesnego domu Henry’ego na skraju lasu.Nastoletnia Ruby Glass zachowuje się dziwnie i nie potrafi zaakceptować młodej ciotki, która chce ją wesprzeć w trudnych chwilach. Angie czuje, że rodzina Glassów skrywa mroczne tajemnice. Wkrótce przekona się, jak niewiele wiedziała nie tylko o nich, ale również o mężczyźnie, którego poślubiła.__O autorceCynthia Swanson – bestsellerowa autorka „The New York Times” i „USA Today”. Zwyciężczyni nagrody WILLA 2016 dla literatury historycznej. Z wykształcenia projektantka wnętrz, z pasji – pisarka. Oba te zajęcia – design i powieści są jej wielką miłością. Mieszka z rodziną w Denver w Kolorado. Jej debiutancka książka „Wyśnione życie” trafi również na ekrany kin z Julią Roberts w roli głównej.

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Las Zielony jest lasem w darze miłości, jako las uzdrawiający, ale i las doświadczania naszej odpowiedzialności i decydowania. Ten las wyrąbujemy, więc marna z tym sprawa.

Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z tymi pięknymi propozycjami, a w razie jakichkolwiek pytań - jesteśmy do Państwa dyspozycji! Cynthia Swanson - Szklany las.pdf wotson. EBooki - alfabetycznie, wg imion.

POWIĄZANE KSIĄŻKI