Odbiorę Ci wszystko

Odbiorę Ci wszystko - Ruth Lillegraven | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ruth Lillegraven
WYMIAR
3,20 MB
NAZWA PLIKU
Odbiorę Ci wszystko.pdf
ISBN
8315148611538

OPIS

Jeśli odbierasz życie komuś, kto krzywdzi innych, to czy można to usprawiedliwić? Kim wolałbyś być, gdybyś musiał wybrać: ofiarą czy mordercą?Fenomenalny thriller psychologiczny, prosto z Norwegii.Clara jest ambitną i utalentowaną urzędniczką w Ministerstwie Sprawiedliwości, specjalizującą się w ochronie dzieci – ofiar przemocy domowej. Pracuje nad kontrowersyjną ustawą, która budzi ostre dyskusje. Kiedy do szpitalu, w którym pracuje jej mąż, trafia pobity czteroletni chłopiec i wkrótce umiera, a na drugi dzień jego ojciec zostaje zamordowany, pojawiają się jednoznaczne podejrzenia, kto za tym stoi. Jej życie zaczyna wymykać się spod kontroli, a z mroków przeszłości powracają demony.W Odbiorę ci wszystko nic nie jest jednoznaczne. Nikt nie jest niewinny, a zło nie jest złem absolutnym.„To nowe, świeże podejście do gatunku. Historia porywa, a intryga jest wręcz kunsztowna… Połknęłam tę powieść w dwa wieczory, ale jej bohaterowie zostaną ze mną na długo”.Maja Lunde, autorka Historii pszczół

Zobacz inne Literatura sensacyjna i grozy, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Odbiorę Ci wszystko to książka, w której poruszone zostają kwestie przemocy domowej, imigrantów, mediów społecznościowych, a także życia politycznego. Możecie więc zapytać jak to możliwe, że te aspekty zostały ujęte w thrillerze psychologicznym.

Wszystko do mnie należy i wszystko będzie mi zabrane, wkrótce wszystkie rzeczy będą postradane. Książka Odbiorę ci wszystko / Ruth Lillegraven, Wielka Litera, 35,03 zł, okładka miękka, Sto tysięcy przecenionych książek, sprawdź teraz! W Odbiorę ci wszystko nic nie jest jednoznaczne. Nikt nie jest niewinny, a zło nie jest złem absolutnym.

POWIĄZANE KSIĄŻKI