Słowniczek angielski

Słowniczek angielski - praca zbiorowa | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
8,30 MB
NAZWA PLIKU
Słowniczek angielski.pdf
ISBN
7198095811422

OPIS

Słowniczek angielski doskonale sprawdza się zarówno w podróży, jak i podczas nauki; zawiera najaktualniejsze słownictwo języka angielskiego,wymowę, liczne wyrażenia oraz przykłady.

Dołącz już dziś do społeczności językowych pasjonatów i nie pozwól, by ominęła Cię dobra zabawa! Chcemy wspólnie stworzyć największy słownik online na świecie. Nasz słownik polsko-angielski stale rośnie, ponieważ języki ciągle się zmieniają i ... Ectaco Partner LUX 2 to urządzenie firmy Ectaco, które rozpoznaje, tłumaczy i wypowiada dowolne całe zdania w 8 językach.

Internetowy system powtórek lepszy niż fiszki, skuteczna nauka angielskiego w domu za darmo: pisanie i słuchanie. Zmiany w Polityce Prywatności Zgodnie z wymogami prawnymi nałożonymi przez Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, w niniejszym Serwisie obowiązuje nowa Polityka prywatności, w ... Angielski dla dzieci - Food: Supper (Słówka, fiszki, ćw.

POWIĄZANE KSIĄŻKI