Masaż tantryczny

Masaż tantryczny - Kalashatra Govinda | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kalashatra Govinda
WYMIAR
11,40 MB
NAZWA PLIKU
Masaż tantryczny.pdf
ISBN
6174535068660

OPIS

Masaż tantryczny wyróżnia zmysłowość dotyku i postawa medytacyjna. To tajemnica stymulacji czakr oraz innych obszarów energetycznych, wzmagających siły witalne i rozniecających pożądanie seksualne. Ta książka zawiera estetycznie wykonane fotografie obrazujące krok po kroku proste metody masowania. Obok szczegółowego opisu masażu tantrycznego znajdziesz tu również praktyczne porady, dzięki którym poznasz fantazyjne sposoby na zapewnienie swobodnego przepływu energii w związku. Odkryjesz również zmysłowe olejki w służbie miłości oraz okiełznasz pięć stopni dotyku tantrycznego. To poręczny poradnik dla wszystkich par, które pragną poznać nowy wymiar zmysłowej pieszczoty, pogłębić swoją relację miłosną i pełniej ją przeżywać. Magiczny seks – cudowny związek.

Masaż ten można by porównać do tradycyjnego masażu klasycznego, który ma olbrzymie znaczenie zdrowotne pozwalając usunąć i zniwelować problemy z ... Masaż tantryczny może zawierać masaż miejsc intymny ale nie musi. Jeśli zdecydujesz się umówić na masaż tantryczny w wybranym gabinecie masażu, możesz spodziewać się, że odbędzie się nago.

na terenie Himalajów w czasach, w których seksualność była niezwykle istotną dziedziną życia a energia seksualna była ... Masaż tantryczny jest techniką, która skupia się na głębokim odprężeniu, relaksie, pozwala zapomnieć o codziennych zmartwieniach. Jednocześnie jest techniką pracy nad ciałem i umysłem pozwalającą w pełni wczuć się w to, co jest odbierane wszystkimi zmysłami.

POWIĄZANE KSIĄŻKI