Piątka u Semki

Piątka u Semki - Jan Hlebowicz | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jan Hlebowicz
WYMIAR
7,24 MB
NAZWA PLIKU
Piątka u Semki.pdf
ISBN
9597223502697

OPIS

Wywiad-rzeka z Piotrem Semką, znanym publicystą i autoremPiotr Semka, znany dziennikarz i autor, w rozmowie z Janem Hlebowiczem opowiada o swoim dzieciństwie w Gdańsku, o pierwszych krokach reportera i kolejnych wyborach życiowych. Jego oczyma oglądamy niedawne wydarzenia historii Polski.Ciekawie i niebanalnie.

Pobierz i przeczytaj fragment ebooka za darmo. Wydawca: Zysk i S-ka Wydawnictwo.

Strona ksiegarnia.pwn.pl korzysta z plików cookies w celu dostarczenia Ci oferty jak najlepiej dopasowanej do Twoich oczekiwań i preferencji, jak również w celach marketingowych i analitycznych. ... Wywiad-rzeka z Piotrem Semką, znanym publicystą i autorem Piotr Semka, znany dziennikarz i autor, w rozmowie z Janem Hlebowiczem opowiada o swoim dzieciństwi... Wywiad-rzeka z Piotrem Semką, znanym publicystą i autorem Piotr Semka, znany dziennikarz i autor, w rozmowie z Janem Hlebowiczem opowiada o swoim dzieciństwie w Gdańsku, o pierwszych krokach reportera i kolejnych ... Publikacja „Piątka u Semki" to wywiad rzeka z Piotrem Semką, znanym publicystą i dziennikarzem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI