K-POP Style

K-POP Style - Dianne Pineda | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dianne Pineda
WYMIAR
7,41 MB
NAZWA PLIKU
K-POP Style.pdf
ISBN
3034912663540

OPIS

Z szeregu wystąp i dołącz do k-popowej rewolucji! Pulsująca zaraźliwą energią koreańska scena popowa to niesamowicie atrakcyjni i utalentowani piosenkarze, a także olśniewająca oprawa wizualna występów. Na światową arenę muzyczną ten nurt wdarł się w roku 2012 za sprawą Gangnam Style, przeboju artysty występującego pod pseudonimem PSY. Chociaż ta moda jest na Zachodzie stosunkowo młodym fenomenem, k-pop gwałtownie zyskuje na popularności i dociera do coraz szerszych kręgów odbiorców, co w dużej mierze zawdzięcza obecności w mediach społecznościowych, takich jak Facebook, YouTube czy Twitter.W tej książce znajdziecie sposoby naśladowania wyglądui stylu ubierania waszych ulubionych piosenkarzy i piosenkarek k-popowych.Makijaż, dodatki, stylizacje – wszystko, czego potrzebujecie, by wyglądać, jak należy!

Księgarnia internetowa dla spragnionych wiedzy. Szybkie wysyłki.

Brutto Dokładne kody. Porady i tajemnice stylu gwiazd KPOPu! Moda, makijaż i stylizacje wzorowane na najpopularniejszych zespołach, m.in: BTS, EXO, Blackpink, Red Velvet, Twice i wiele wiele innych! Wydawnictwo: Jaguar.

POWIĄZANE KSIĄŻKI