Studencki Komitet Solidarności w Poznaniu

Studencki Komitet Solidarności w Poznaniu - Jerzy Fiećko (red.) | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jerzy Fiećko (red.)
WYMIAR
11,2 MB
NAZWA PLIKU
Studencki Komitet Solidarności w Poznaniu.pdf
ISBN
2144618852325

OPIS

Jest to pierwsza publikacja zawierająca wielostronny, historyczny opis działalności poznańskiego Studenckiego Komitetu Solidarności, działającego w latach 1977-80. Stanowi pokłosie rocznicowego spotkania, na które złożyła się m.in. mikro-sesja naukowa, poświęcona historii SKS-u. W części pierwszej książki znalazły się cztery studia, napisane przez historyków i literaturoznawców, znawców dziejów najnowszych. Część druga zbiera różnego rodzaju świadectwa, wspomnienia i próby ujęć historycznych, napisane z pozycji świadka i osoby zaangażowanej zarazem, przez kilkoro uczestników i uczestniczek poznańskiego SKS-u.

Wojciecha Polaka, Jakuba Kufla, Przemysława Ruchlewskiego, Europejskie Centrum Solidarności, Gdańsk 2012 ... Jest to pierwsza publikacja zawierająca wielostronny, historyczny opis działalności poznańskiego Studenckiego Komitetu Solidarności, działającego w latach 1977-80. Stanowi pokłosie rocznicowego spotkania, na które złożyła się m.in.

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Kup teraz na Allegro.pl za 20,04 zł - Studencki Komitet Solidarności w Poznaniu z miasta Modlniczka. Stan: nowy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI