Nela na 3 kontynentach. Podróże w nieznane (Nowe wydanie)

Nela na 3 kontynentach. Podróże w nieznane (Nowe wydanie) - Nela Mała Reporterka | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Nela Mała Reporterka
WYMIAR
11,38 MB
NAZWA PLIKU
Nela na 3 kontynentach. Podróże w nieznane (Nowe wydanie).pdf
ISBN
5384871894563

OPIS

To nowe wydanie mojej drugiej książki, do której dodałam kody QR z filmami z podróży :) oraz nową okładkę z lwiątkiem.Cieszę się, że znowu razem wyruszymy w podróż i będziemy odkrywać nieznane. Pojedziemy w wiele ciekawych miejsc aż na trzech kontynentach! W Ameryce Południowej sprawdzimy, dlaczego flamingi są różowe :) i co robią szynszyle na kamiennej pustyni. W Azji będziemy obserwować robale, popłyniemy katamaranem na poszukiwania żółwi morskich i dotrzemy na Komodo! – wyspę zamieszkaną przez największe jaszczury na świecie nazywane „smokami”.Dotrzemy też do Afryki, do stóp wodospadu nazywanego „dymiącą wodą” oraz na sawannę, gdzie spotkamy rodzinę lwów z lwiątkami :).Rozdział o afrykańskiej sawannie i spotkaniu rodziny lwów to jeden z moich ulubionych! Mam nadzieję, że pokochasz lwiątka tak jak ja!Nela

- Nela na 3 kontynentach. Podróże w nieznane (Nowe wydanie) Nela na 3 kontynentach.

Zobacz inne Nauki humanistyczne i społeczne, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. To nowe wydanie mojej drugiej książki, do której dodałam kody QR z filmami z podróży :) oraz nową okładkę z lwiątkiem. Cieszę się, że znowu razem wyruszymy w podróż i będziemy odkrywać nieznane.

POWIĄZANE KSIĄŻKI