Kryminalne przypadki Matyldy

Kryminalne przypadki Matyldy - Bożena Mazalik | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bożena Mazalik
WYMIAR
6,83 MB
NAZWA PLIKU
Kryminalne przypadki Matyldy.pdf
ISBN
5483707085762

OPIS

Zamek, nieboszczyk i jałówka – czyli jak Matylda szukała świętego spokojuKiedy Matylda zostaje porzucona przed ołtarzem, wszystkim, czego potrzebuje, jest odrobina samotności. Spotkanie z Władkiem, kolegą szkolnym, kończy się propozycją wprowadzenia się na jego zamek i Matylda decyduje się z niej skorzystać. Niestety, spokój nie jest jej pisany.Sarni Dwór to zamek jak z koszmaru – wciąż słychać tajemnicze stukanie, kamienne schody skrzypią, drzwi się otwierają… Na domiar złego Matylda odkrywa trupa parobka, zwierzęta z dworskiego gospodarstwa zachowują się niepokojąco, a jej przyjaciółka ląduje w szpitalu. Komisarz policji okazuje się interesującym, aczkolwiek aroganckim mężczyzną, na którego urok Matylda nie potrafi być obojętna. Wydarzenia nabierają tempa, a nieboszczyków przybywa…

Niestety, spokój nie jest jej pisany. Sarni Dwór to zamek jak z koszmaru ... Kryminalne przypadki Matyldy to nie tylko kryminał.

• Dla mnie ... „Kryminalne przypadki Matyldy", to lekka, nieco absurdalna powieść, po którą można sięgnąć, ale nie jest ona ani lekturą obowiązkową, ani wybitnym arcydziełem. Jeśli nie przeszkadza Wam wolno rozwijająca się akcja oraz duża ilość dialogów, to sięgajcie po nią śmiało. Kryminalne Przypadki Matyldy łączą w sobie dobry humor oraz kryminał co daje całkiem niezłą mieszankę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI