Dysk

Dysk - Terry Pratchett | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Terry Pratchett
WYMIAR
3,44 MB
NAZWA PLIKU
Dysk.pdf
ISBN
3361551142540

OPIS

W tej książce znajdziecie zalążki pomysłów, które pisarz rozwinął później w bestsellerowym cyklu "Świat Dysku"Prace ziemne odsłoniły szkielet plezjozaura z napisem "Skończyć z próbami nuklearnymi". Dyrektor budowy Kin Arad nie jest zaskoczona - ma dwieście dziesięć lat i zaczynała karierę w Kompanii, kładąc warstwy geologiczne na nowo budowanych planetach. Na swoim koncie ma też uformowanie łańcucha górskiego w kształcie własnych inicjałów.Gdy jednak dowiedziała się o istnieniu - wbrew prawom galaktycznym - płaskiej planety, nawet ją to zaintrygowało. A był to dopiero początek...W książce pojawiają się zalążki pomysłów, które pisarz tak świetnie rozwinął później wcyklu "Świat Dysku".

newsletter, wiadomości SMS) przez Grupę OLX sp. z o.o., podmioty powiązane i partnerów biznesowych. Dysk M2 500 GB może kosztować poniżej 300 złotych, a dysk M2 1 TB poniżej 600 złotych.

Total Commander też zawiódł. Widzi go tylko w menadżerze urządzeń. Zarządzanie dyskami jest banalnie proste, jednak należy zwrócić uwagę na kilka istotnych czynników.

POWIĄZANE KSIĄŻKI