Droga do gwiazd. Opowieść o Mikołaju Koperniku

Droga do gwiazd. Opowieść o Mikołaju Koperniku - Paweł Ziemnicki | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paweł Ziemnicki
WYMIAR
5,30 MB
NAZWA PLIKU
Droga do gwiazd. Opowieść o Mikołaju Koperniku.pdf
ISBN
4980257400589

OPIS

Z Mikołajem Kopernikiem jest trochę jak… z zupą pomidorową. Tak jak każda gospodyni dodaje coś od siebie do tej potrawy, tak badacze życia słynnego uczonego co pewien czas odkrywają i dodają do jego biografii nowe fakty. Jednym z nich jest na przykład to, że Mikołaj wcale nie był najmłodszym z rodzeństwa. Mówimy o nim: wielki astronom, ale czy wiemy, że na życie zarabiał głównie jako lekarz? A jakim był dzieckiem? Jakich przedmiotów uczył się w szkole? Czy naprawdę walczył z Krzyżakami? I co tak naprawdę sprawiło, że wstrzymał Słońce i ruszył Ziemię? Zapraszamy Was w niezwykłą podróż. Zaczyna się ona w XV-wiecznym Toruniu, a kończy… Ależ nie, nie kończy – ona ciągle trwa. I niewykluczone, że w ślady Kopernika ruszy ktoś z Was…

34,90 zł 30,71 zł Ebook Droga do gwiazd. Opowieść o Mikołaju Koperniku, Katarzyna Ziemnicka, Paweł Ziemnicki.

A poza tym kierowane do kota pytania sprawiały, że siedmioletni Mikołaj sam szukał na nie odpowiedzi. A to przynosiło całkiem ciekawe odkrycia. Zamów książkę Katarzyny i Pawła Ziemnickich - „Droga do gwiazd.

POWIĄZANE KSIĄŻKI