Łzy walki. Mój manifest w obronie zwierząt

Łzy walki. Mój manifest w obronie zwierząt - Brigitte Bardot | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Brigitte Bardot
WYMIAR
6,18 MB
NAZWA PLIKU
Łzy walki. Mój manifest w obronie zwierząt.pdf
ISBN
3911392870007

OPIS

„Ofiarowałam kiedyś swoją młodość i urodę mężczyznom. Dziś ofiarowuję swoja mądrość i doświadczenie zwierzętom”Była symbolem seksu, gwiazdą kina i utalentowaną piosenkarką. Tuż przed swoimi czterdziestymi urodzinami Brigitte Bardot zaszokowała świat, rezygnując nagle i nieodwołalnie ze wspaniałej filmowej kariery. Wszystko po to, aby w całości poświęcić się najważniejszej misji swojego życia. Walce o prawa zwierząt.Zabijanie drewnianą pałką dwutygodniowych małych fok, okrutny rytualny ubój w rzeźniach, wykorzystywanie zwierząt w ogrodach zoologicznych i cyrkach. Koszmary, których była świadkiem, tylko umocniły w niej przekonanie, że w walce o elementarny szacunek dla każdej odczuwającej cierpienie istoty, nie może być żadnych kompromisów.Łzy walki to nie tylko porywający humanitarny apel jednej z najbardziej znanych obrończyń zwierząt. To także poruszająca autobiografia i życiowe credo niesamowitej kobiety – impulsywnej, zdeterminowanej i nieustraszonej. Kontrowersyjność, którą od lat wytykają jej niektórzy politycy i bezduszne korporacje, pozwoliła jej uczynić dla dobra zwierząt więcej niż komukolwiek innemu.

Mój manifest w obronie zwierząt aktorka i obrończyni praw zwierząt Brigitte Bardot pisze o tym, że nie była dobrą mamą. Premiera książki 'Brigitte Bardot - Łzy walki. Mój manifest w obronie zwierząt' zapowiadana jest na 03.04.2019 (Polska). Łzy walki.

Przeczytaj "Łzy walki. Mój wielki manifest w obronie zwierząt", by dowiedzieć się, co na ten temat ma do powiedzenia Brigitte Bardot, jedna z największych legend francuskiego kina, która poświęciła się walce o wyższy cel. Więcej na ten temat znajdziecie w książce pt.

POWIĄZANE KSIĄŻKI