Nawijka na skajpie

Nawijka na skajpie - Agnieszka Tyszka | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Tyszka
WYMIAR
8,23 MB
NAZWA PLIKU
Nawijka na skajpie.pdf
ISBN
9733372691448

OPIS

Nastoletnia Amanda spotyka Nawojkę – pierwszą studentkę w dziejach Akademii Krakowskiej. Nawojka jest gotowa wiele zaryzykować, by studiować na uczelni – dla Amandy to tylko jedno „kliknięcie” i wzruszenie ramion. Zderzenie dwóch światów wywołuje wiele pytań: Co to znaczy mieć marzenia? Jaką cenę się płaci, dążąc do ich spełnienia? Którędy iść, gdy wszystkie drogi wydają się pełne przeszkód? Czy skajpie może być kołem ratunkowym? Kim jest ta, która nigdy się nie poddaje?

Sprawdź naszą ofertę Nawijka na skajpie to lekka powieść z morałem, którą poleciłabym miłośniczkom (i miłośnikom) lektur, które nie tylko bawią, ale i uczą. W powieści Agnieszka Tyszka pokazuje, że mamy wpływ na świat.

Gdy pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię mailowo. Możesz przejrzeć swoje obserwowane wyszukiwania. Nastoletnia Amanda spotyka Nawojkę - pierwszą studentkę w dziejach Akademii Krakowskiej.

POWIĄZANE KSIĄŻKI