Kto by się spodziewał? Cykl Miłość i inne szaleństwa. Tom 3

Kto by się spodziewał? Cykl Miłość i inne szaleństwa. Tom 3 - Agata Przybyłek | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agata Przybyłek
WYMIAR
8,88 MB
NAZWA PLIKU
Kto by się spodziewał? Cykl Miłość i inne szaleństwa. Tom 3.pdf
ISBN
8601182951798

OPIS

JAK NIESKUTECZNIE UCIEC PRZED PROBLEMAMI? PAKUJĄC SIĘ W JESZCZE WIĘKSZE TARAPATY!Trzeci tom bestsellerowego cyklu „Miłość i inne szaleństwa” to przezabawna opowieść o tym, że uciekając przed problemami, można czasem wpaść z deszczu pod rynnę. I że miłość przychodzi wtedy, kiedy nikt się jej nie spodziewa!*Po zawodzie miłosnym i aferze na ślubie siostry Patrycja postanawia odciąć się od rodziny i wytykających ją palcami sąsiadów. Słoneczna Przystań, dokąd jeździła kiedyś jako animatorka obozów artystycznych, to idealne rozwiązanie. Niestety, na miejscu Patrycja dowiaduje się, że dyrektorem ośrodka jest jej były chłopak.Okazuje się też, że na identyczny pomysł wpadła jej siostra! Patrycja nie zamierza jednak rezygnować ze swoich planów. Jak na kobietę o ognistym temperamencie przystało, postanawia stawić czoła przeciwnościom. Czy jej się to uda? Gdy ożywa w niej uczucie do dawnego partnera, on okazuje zainteresowanie innej… Z tego mogą być tylko kłopoty!Poznaj najbardziej zwariowane komedie Agaty Przybyłek, pełne humoru i rodzinnych nieporozumień!

„Kto by się spodziewał" to kontynuacja losów bliźniaczek Patrycji i Elizy. Jak nieskutecznie uciec przed problemami? Pakując się w jeszcze większe tarapaty! Trzeci tom bestsellerowego cyklu „Miłość i inne szaleństwa" to przezabawna opowieść o tym, że uciekając przed problemami, można czasem ... Kto by się spodziewał . Agata Przybyłek.

Sprawdź 11 recenzji. Książka w kategorii Obyczajowe.

POWIĄZANE KSIĄŻKI