Polscy terroryści i zamachowcy. Od powstania styczniowego do III RP

Polscy terroryści i zamachowcy. Od powstania styczniowego do III RP - Sławomir Koper | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sławomir Koper
WYMIAR
12,79 MB
NAZWA PLIKU
Polscy terroryści i zamachowcy. Od powstania styczniowego do III RP.pdf
ISBN
4584872239077

OPIS

Sławomir Koper w przystępny sposób prezentuje kulisy zamachów i polskich wydarzeń terrorystycznych, aż do czasów współczesnych.Autor oparł się wyłącznie na faktach, przedstawił je precyzyjnie, bez upiększania i osobistych ocen. Odsłania szczegóły, o których niewielu z nas wiedziało, także i ja. Udowadnia, że terroryzm był zawsze obecny w dziejach ludzkości. Odważnie pokazuje, że my, Polacy, również nie byliśmy wolni od stosowania takich metodJerzy DziewulskiKażdy terrorysta to zamachowiec, ale czy każdy zamachowiec to terrorysta? Czy terrorysta może być bohaterem? Czy idea uzasadnia zbrodnię? Czy walka Polaków o wolność usprawiedliwiała terror?To tylko kilka z pytań, które powinien zadać sobie każdy czytelnik tej niezwykłej, nadzwyczaj ciekawej i pouczającej książki.Vincent V. Severski

Wydawca: Wydawnictwo Harde. Format: 14x20.5.

Sławomir Koper w przystępny sposób prezentuje kulisy zamachów i polskich wydarzeń terrorystycznych, aż do czasów współczesnych. "Autor oparł się wyłącznie na faktach, przedstawił je precyzyjnie, bez upiększania i osobistych ocen. Szczegóły: Polscy terroryści i zamachowcy - Koper Sławomir.

POWIĄZANE KSIĄŻKI