Zdrajca

Zdrajca - Anna Kłodzińska | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Kłodzińska
WYMIAR
4,11 MB
NAZWA PLIKU
Zdrajca.pdf
ISBN
4649238172814

OPIS

W dusznej atmosferze przesyconego milionem zapachów Bangkoku Centralna Agencja Wywiadowcza Stanów Zjednoczonych werbuje nowego agenta. To Leopold Owiczak, pracownik tamtejszej filii polskiego „Poltexu”. Skuszony wypłatami w dolarach i obietnicą konta bankowego w Szwajcarii wkręca się coraz mocniej w spiralę kłamstw i donosów.Jak długo uda się mu niepostrzeżenie dostarczać obcemu wywiadowi tajne informacje? Czy polskie Służby Bezpieczeństwa rozpoznają w wysoko postawionym dyrektorze obcego szpiega? Dlaczego żądza pieniądza przysłania zdrowy rozsądek? Powieść szpiegowsko-sensacyjna, w której gra toczy się o najwyższą stawkę.

Strona główna / Książki / Książki Warhammer 40.000 / Herezja Horusa / Zdrajca. Film "Zdrajca" Warszawa. Repertuar wszystkich kin w Warszawie.

W 1984 roku postanawia złamać przysięgę „omerty ... Po scence Eivor pójdzie za Somą. Podczas poprzednich misji poznałeś jej ludzi i teraz musisz wskazać, który z doradców jest zdrajcą.

POWIĄZANE KSIĄŻKI