Z łapą na sercu. Bluff Point. Tom 3

Z łapą na sercu. Bluff Point. Tom 3 - Jenn McKinlay | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jenn McKinlay
WYMIAR
8,12 MB
NAZWA PLIKU
Z łapą na sercu. Bluff Point. Tom 3.pdf
ISBN
1069366391126

OPIS

Dwa serca spragnione miłości i urocze zwierzaki, które je połącząZachary Cane prowadzi piwiarnię w Bluff Point i mieszka z gburowatym psem. Kawalerski styl życia bardzo mu odpowiada. Pewnego dnia do jego drzwi pukają córki jego sąsiadki. Gdy proszą o pomoc w uratowaniu bezpańskiego kota, nie waha się ani przez chwilę.Jessie Connelly jest rozwódką, która samotnie wychowuje dzieci i nie chce mieć do czynienia z mężczyznami – a już na pewno nie z takimi jak Zach. Nie może jednak nic poradzić na to, że jej córki go uwielbiają. Mężczyzna wypełnia w ich życiu pustkę po ojcu, który odszedł.Gdy w Bluff Point szaleje burza śnieżna, Zach oferuje Jessie pomoc. Kiedy okazuje się, że zagraża im nie tylko pogoda, jest zdecydowany zrobić wszystko, by chronić ją i jej rodzinę. Postanawia również zawalczyć o coś więcej – złamane serce Jessie.Jenn McKinlay – amerykańska bestsellerowa autorka „The New York Times”, „USA Today”, „Publisher’s Weekly” znana z wciągających komedii romantycznych.

Tom 3 Jenn McKinlay ⇨ kup w CzaryMary.pl Przeczytaj opis ⇨ Zarejestruj się Konsultant skontaktuje się z Tobą w celu przedstawienia warunków współpracy Logowanie do systemu. przypomnij hasło +48 695 087 239 zadzwoń | Aktualnie posiadamy 192036 dostępnych produktów.

Tytuł ... » Bluff Point (tom 3) Z łapą na sercu; Wersje językowe. pytania? zadzwoń! 63 240 77 77 lub napisz [email protected] ... Bluff Point (Tom 3).

POWIĄZANE KSIĄŻKI