Sekrety rosyjskich carów

Sekrety rosyjskich carów - Violetta Wiernicka | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Violetta Wiernicka
WYMIAR
6,31 MB
NAZWA PLIKU
Sekrety rosyjskich carów.pdf
ISBN
3032377931813

OPIS

Walka o tron, władzę, pozycję. Przed kolejnymi władcami Rosji stawały wyzwania, którym należało sprostać, a wbrew pozorom nie było to łatwe. Rodzinne relacje, związki z dworami Europy, carskie rezydencje mają swoje sekrety, a życie potężnej dynastii Romanowów pełne jest tajemnic.Dlaczego królowa Wiktoria nie została cesarzową Rosji? Czy ostatnim carem Rosji był Mikołaj II, czy jego młodszy brat Michał? Dlaczego Polka – caryca Agafia, z domu Gruszecka stała się prekursorką rosyjskiego ruchu feministycznego? Do kogo z carskiej rodziny wcześniej należał ulubiony diadem królowej Elżbiety II? Dlaczego Mikołaj II i jego rodzina nie znaleźli schronienia na dworze króla Anglii Jerzego V?O tym wszystkim fascynująco opowiada Violetta Wiernicka, która przedstawiła ponad 30 historii – sekretów rosyjskich carów. Członkowie rodziny panującej zostali przedstawieni jako ludzie pełni uczuć, pasji, wątpliwości, targani namiętnościami. A ich osobiste wybory, czasami zwyczajne pójście za głosem serca nie pozostawały bez wpływu na sprawy państwowe. Zapraszamy na carskie salony, poznajmy z bliska rodzinne perypetie i sprawy wagi państwowej…

Szybka i bezpieczna dostawa. Promocje nawet do -35%.

Szczegóły . Data wydania: ... Rodzinne relacje, związki z dworami Europy, carskie rezydencje mają swoje sekrety, a życie potężnej dynastii Roman Sekrety rosyjskich carów - Violetta Wiernicka - Książka w SwiatKsiazki.pl Wygląda na to, że JavaScript jest wyłączony w twojej przeglądarce. Sekrety Rosyjskich Carów - Violetta Wiernicka - Opis i dane produktu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI