Najdalsza podróż

Najdalsza podróż - R.A. Monroe | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
R.A. Monroe
WYMIAR
8,48 MB
NAZWA PLIKU
Najdalsza podróż.pdf
ISBN
9840349306165

OPIS

Najnowsza książka Monroe’a to trzeci tytuł w serii (po kultowych Dalekich podróżach oraz Podróżach poza ciałem), bardzo osobisty i uzupełniony o doświadczenia innych osób. Opowieść o tym, co racjonalnie niepewne okazuje się bliska każdemu, kto kiedykolwiek mierzył się z nieznanym. Monroe uczy nas jak pokonać strach – „największą barierę w rozwoju człowieka” – a każdą obawę przekuć w ciekawość tego, co nowe. Pomaga zmierzyć się z tym co nieuchronne – ze śmiercią. Pokazuje, że dopóki żyjemy nie zrozumiemy geniuszu stworzenia.

Bez ogródek można przyznać, że cała trylogia - łącznie z Podróżami poza ciałem oraz Dalekimi podróżami - to jedno z najbardziej znanych dzieł nurtu literatury parapsychologicznej.. Robert Monroe odkrywa w swojej ostatniej ... Kto wie gdzie życie cię zaprowadzi, droga jest długa, a podróż jest miejscem docelowym "Once a year, go someplace you've never been before." - Dalai Lama Raz w roku jedź do miejsca, w którym jeszcze nigdy nie byłeś.

Przekracza granice tego co nieznane, pomaga odkrywać, pozwala również inaczej spojrzeć na siebie i na swoje możliwości. Początkowo byłam nieco sceptycznie nastawiona do tego rodzaju tematyki, ale teraz, po lekturze kilku książek Roberta Monroe jak najbardziej je polecam ... Najdalsza podróż (2007) Zui yao yuan de ju li - Młody tajwański dźwiękowiec wysyła swojej ukochanej kasety z dźwiękami, które nagrał podczas wędrówek po tajwańskiej wsi.

POWIĄZANE KSIĄŻKI