Człowiek z lasu

Człowiek z lasu - Phoebe Locke | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Phoebe Locke
WYMIAR
4,9 MB
NAZWA PLIKU
Człowiek z lasu.pdf
ISBN
4340435276490

OPIS

Tydzień po narodzinach swojej córki, Amber, Sadie Banner pakuje się i w środku nocy znika bez śladu. Jej mąż Miles przez szesnaście lat samotnie wychowuje dziecko – aż pewnego dnia do ich drzwi puka skruszona Sadie. Próbują stopniowo odbudować swoje relacje i na nowo stać się rodziną. Jednak wraz z powrotem Sadie powracają upiory z jej przeszłości. I domagają się, aby ich wysłuchano…Dwa lata później w Los Angeles ekipa dokumentalistów towarzyszy osiemnastoletniej Amber Banner podczas jej spotkań z mediami. Oskarżona o morderstwo dziewczyna została właśnie uniewinniona – ale kogo zabiła i dlaczego?

Dodano: 12 lutego 2021, 14:01 0. Pozornie to zwykła fotografia - postać wbiegająca między ośnieżone drzewa ... Leszek K., czyli 'Człowiek z Lasu', oraz członkowie jego gangu poczekają jeszcze na prawomocny wyrok w sprawie m.in.

"Człowiek z lasu" oskarżony jest o napady rabunkowe, wymuszenia haraczy i zlecenie morderstw. Obok niego na ławie oskarżonych w rozpoczynającym się w poniedziałek procesie ... Joszko Broda, człowiek wychowany w lesie, w swoim solowym albumie, pokazuje pierwotny, surowy wymiar dźwięku.

POWIĄZANE KSIĄŻKI