Punkt zwrotny

Punkt zwrotny - Danielle Steel | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Danielle Steel
WYMIAR
6,51 MB
NAZWA PLIKU
Punkt zwrotny.pdf
ISBN
7709294239020

OPIS

Bill, Stephanie, Wendy i Tom to lekarze pogotowia ratunkowego, najlepsi specjaliści w swojej dziedzinie. W życiu prywatnym obrali jednak zupełnie różne ścieżki.Bill po rozwodzie z żoną arystokratką całkowicie poświęca się pracy. Stephanie usiłuje pogodzić karierę z wychowaniem ukochanych synów. Wendy tkwi w związku bez przyszłości, a przystojny Tom łamie kobietom serca, lecz żadnej nie pozwala się do siebie zbliżyć.Pewnego dnia zostają zaproszeni do Paryża na prestiżowe szkolenie z udzielania pomocy ofiarom katastrof. Miasto miliona świateł oferuje im ekscytującą przygodę i mnóstwo możliwości.Jednak nowe umiejętności przydadzą się im szybciej, niż myśleli. Kiedy w mieście dochodzi do ataku, natychmiast zostają zaangażowani do pomocy.Czy decyzje, które będą musieli podjąć w ułamku sekundy, zaważą na ich dalszym życiu?Dla kogo paryski wyjazd okaże się prawdziwym punktem zwrotnym?

Opis fabuły. Deedee i Emma były kiedyś przyjaciółkami.

Parę lat wcześniej walczyły o miano najlepszej primabaleriny. ... Skoro „Punkty zwrotne" nie tylko celebrują rok polskiego „Vogue'a", ale też zaczynają nowe życie wydawnictwa Osnova, można je uznać za swego rodzaju manifest, co potwierdza Agnieszka Wolak: - „Osnowa" to słowo pochodzące z przemysłu tkackiego - jeden z dwóch układów nici, które tworzą tkaninę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI